Perfect Horses

O NAS

Jesteśmy zaufanym zespołem, który zajmuje się pośrednictwem w zakupie oraz sprzedaży koni sportowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo konie pochodzące z Holandii, Belgii, Niemiec, Czech oraz  Polski.

Specjalizujemy się w szukaniu koni  pod indywidualne zamówienia, optymalnie dopasowanych względem wymagań oraz możliwości finansowych klienta.

W naszej ofercie znajdą Państwo także szereg możliwości sprzedaży oraz transakcji wymiennych.

Bezwarunkowa gwarancja zaufania!

Dajemy Państwu gwarancję pomocy w znalezieniu oraz testowaniu idealnego konia, który wspólnie z Państwem zrealizuje przyszłe plany i marzenia.

Oferowane przez nas konie pochodzą ze sprawdzonych niedużych, głównie Holenderskich Hodowli. Długotrwała owocna współpraca z hodowcami pozwoliła nam wypracować przystępne i bardzo atrakcyjne ceny zakupu. Doskonałe linie rodowodowe, talent jak również selekcja odpowiedniego temperamentu i charakteru koni daje nam pewność, że perfekcyjnego konia znajdzie u nas nie tylko zawodowiec, ale także amator, który pragnie odnaleźć odprężenie w jeździectwie zdobywając przy okazji kolejne szczeble swojej kariery sportowej.

Koniecznie zapytaj czy mamy konia dla Ciebie!

W sprawie wyjazdów zagranicznych jak również sprzedaży kupna i wymiany koni prosimy wypełnić poniższy formularz.

Wypełnij

FORMULARZ